Bu gizlilik politikası, FENERBAHÇE DUVAR KAĞITLARIN’da toplanan veriler ve bunların nasıl kullanıldığı hakkındaki tüm ayrıntıları içerir.

Kullanıcı olarak kişisel bilgiler vermeyi de sevmiyoruz ve bu verilere ne olacağını bilmeden topladığımız bilgileri görmek istemiyoruz. FENERBAHÇE DUVAR KAĞITLARI, kullanıcılarının desteği ve güveniyle hayat bulmuştur. Güveni korumak istiyoruz; veri kullanımı ile ilgili tüm detayları aşağıda bulabilirsiniz.

FENERBAHÇE DUVAR KAĞITLARI, anonim kullanım verilerini toplar. sizin tarafınızdan doğrudan açık bir biçimde verilmemişse kişisel verilerinizi içermez.

Uygulamadaki kullanım / etkileşimler, en çok hangi duvar kağıtlarının ve hangi kategorilerin en çok dikkat çektiğini belirlemek için kullanılır, böylece bu bölümleri iyileştirebiliriz. Bu bilgiler aynı zamanda en popüler duvar kağıtlarını belirli bir sıraya göre listelemek gibi daha iyi özellikler sunmamızı sağlar.

Bu veriler, görüntülenme ve indirme istatistikleri gibi 3. şahıslara ek hizmetler sunmak için kullanılabilir. Bu hizmetlerin HİÇBİRİ, sizin izin vermedikçe hassas bilgileri / kişisel olarak tanımlayıcı verileri içermez.

Reklam Afişi Gizlilik Politikası

FENERBAHÇE DUVAR KAĞITLARI, uygulamanın çeşitli yerlerinde reklam gösterebilir. Bu sistem, size alakalı reklamlar sunmak için sizinle ilgili temel bölgesel / dil bilgilerini kullanabilir ve reklam afişi sistemine iletebilir. Bazı durumlarda, sponsorlarla anlaşmamız olabilir ve bu durumda reklamları gizleyebiliriz. Reklam bu durumda gizlense bile, sponsorlara veya 3. şahıslara benzer bilgiler sağlayabiliriz.

3. Taraf İçerik Gizlilik Politikası

FENERBAHÇE DUVAR KAĞITLARI, canlı web sayfalarını veya üçüncü taraf kaynaklardan gelen resimleri gösterebilir ve bu durumlarda bu web siteleri tarafından görüntülenen gizlilik politikalarını okumalısınız. Şimdi oynatılan bilgilerle ilgili bazı görseller için Google Görsel Arama kullanıyoruz.